[ Оновлення · Учасники · Правила · Пошук · Аторизація на сайті · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Головний жіночий форум - женский форум Meriniti » Сімейне » Дітки » Хрестини, православна церква і традиції (молитва сила віри)
Хрестини, православна церква і традиції
CherishДата: Вівторок, 25.10.2016, 10:46 | Сообщение # 1
Группа: Творець
Сообщений: 672
Статус:
Основне що казали нам: по перше матеріал з якого зроблений хрестик не має значення. Майбутні хрещені батьки мають бути православної віри. В церкву одягається хрестик, одяг має бути стриманний і макіяж теж звісно.
Дитині зазвичай потрібно буде: хрестик, крижма, одяг в який одягнуть післе хрестин.
Хрещеній мамі потрібно прочитать молитву "Символ віри":


Вірую в єдиного Бога Отця, вседержителя, творця неба і землі, і всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця родженого перед усіма віками, - світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженого, несотвореного, єдиносущного з Отцем, що через нього все сталося. Він задля нас, людей, і нашого ради спасення зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і стався чоловіком. І був розп’ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зо славою судити живих і мертвих, а його царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця ізходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків. В єдину, святу, соборну й апостольську церкву. Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів. Очікую воскресення мертвих і життя будучого віку. Амінь.

Пишіть будь ласка і діліться інформацією.
Прикрепления: 6905173.jpg(33Kb)
 
YbotuboxДата: Четвер, 10.11.2016, 13:22 | Сообщение # 2
Группа: Учасник
Сообщений: 116
Статус:
вы же не забывайте, что во время крестин будущих крестных заставляют плевать-сплевывать на левое плечо, символизирую плевок на темные силы. Я бы не рисковала так гневить любую силу - то-ли светлую, то-ли темную..

Жизнь учит лишь тех, кто ее изучает.
 
ПандаДата: П'ятниця, 11.08.2017, 21:35 | Сообщение # 3
Группа: Учасник
Сообщений: 20
Статус:
Я вот приглашена в качестве крестной к малышу - что делать не знаю, что ему купить в подарок. Прямо растерялась
 
piroДата: П'ятниця, 11.08.2017, 21:54 | Сообщение # 4
Группа: Учасник
Сообщений: 24
Статус:
Обычно крестная мама дарит крестик с цепочкой, но можно подарить и кулончик в виде ангелочка - такой классный видела в гипермаркете Злато и не дорого стоит, посмотрите, может вам подойдет. А вообще, не волнуйтесь, это очень приятная миссия - быть крестной мамой.
 
Сани4каДата: Середа, 11.10.2017, 18:09 | Сообщение # 5
Группа: Новий
Сообщений: 9
Статус:
Крестная мама покупает крестильный набор, крестный отец крестик. Ну а гости, кто что подарят... На прошлых выходных были на крестинах дочери моей подруги(уже кумы:)), я была крестной, то покупала набор, а от семьи подарили развивающий коврик-басейн http://kitty.com.ua/playgro....5388276 девочке сейчас 3 месяца, так что такой басейн как раз, до годика будет с ним играться)))
Прикрепления: 0389563.jpg(204Kb)


Сообщение отредактировал Сани4ка - Середа, 11.10.2017, 18:10
 
Головний жіночий форум - женский форум Meriniti » Сімейне » Дітки » Хрестини, православна церква і традиції (молитва сила віри)
Сторінка 1 з 11
Пошук: