[ Оновлення · Учасники · Правила · Пошук · Аторизація на сайті · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Головний жіночий форум - женский форум Meriniti » Ми красиві » Здоров'я і медицина » Як покращити своє здоровя, життя і самопочуття (Тпрактичні поради і обговорення)
Як покращити своє здоровя, життя і самопочуття
CherishДата: П'ятниця, 09.09.2016, 14:39 | Сообщение # 1
Статус:
Спіть з відкритим вікном
Навіть в центрі мегаполісу повітря на вулиці, як правило, значно чистіше, ніж в приміщенні. Особливо вночі, коли рух менш інтенсивне. Залишати вікна закритими - значить дихати стоячим забрудненим повітрям всю ніч.

Поміняйте засоби побутової хімії
Органічна побутова хімія на основі натуральних кислот оздоровить атмосферу в домі. Замість синтетичних ароматизаторів по житлових приміщень будуть розноситися аромати ефірних масел. 

Починайте день з води
Почистивши зуби, випийте велику склянку теплої води. Це «пробуджує» травну систему, стимулюючи очищення кишечника. Якщо раніше ви цього не робили, то ефект побачите не відразу, а через кілька днів. Крім того, подбайте про те, щоб протягом дня поруч з вами була вода. Поступово це значно поліпшить ваше самопочуття і зовнішній вигляд. Колір обличчя стане більш рівним, нормалізується саловиділення, ознаки набряклості зникнуть або будуть проявлятися значно рідше, нормалізується травлення та інші життєво важливі процеси.

Турнік
Висіть на ньому всякий раз, коли вам потрібно зняти напругу. Витягніть руки, розправте плечі і сконцентруйтеся на тому, як розтягуються м'язи, - це допоможе розслабити розум. Виконуйте вправу від 30 секунд до двох хвилин. Поступово ви почнете помічати, що до м'язів приливає тепло. Це нормально: так тіло позбавляється від м'язових блоків і токсинів.

CherishДата: П'ятниця, 09.09.2016, 14:51 | Сообщение # 2
Статус:
Як за 1 місяць змінити життя на краще:
Тиждень 1: Чистка тіла і свідомості
Ранній підйом, близько 6 ранку. Тут же з'являється час для себе, якого завжди не вистачає протягом дня. Наслідок - тиша і спокій, можна, не відволікаючись, займатися своїми справами, поки домашні сплять.Лінь, небажання рано вставати - це зовсім не показник втоми. Для мене це показник того, що не хочеться жити своє життя. Навіщо вставати з ліжка - там знову похмурий ранок, метро, ​​пробки, робота ... Ось якби першою думкою було «Скоріше б ранок - новий день!». Погодьтеся, навряд чи з таким відчуттям ранній підйом буде проблемою. Так ось, виявляється, працює це в обидві сторони. Життя грає всіма фарбами і іскриться - будете легко підхоплюватися вранці. Або ... Будете легко підхоплюватися вранці - і життя замерехтить!
Полегшене харчування.
Для майбутніх змін нам потрібно колосальний обсяг енергії. Ймовірно, зараз вона витрачається на те, щоб підтримувати наш організм в нормальному, що функціонує стані всупереч впливу алкоголю, сигарет, важкої жирної їжі, випічки, солодкого ... У кожного є свій список цих слабкостей, потрібне підкреслити.
Точніше, викреслити. Ви можете самі вибрати той вид харчування, який вам здається правильним. Я вірю в вегетаріанство і сиру їжу. Але одне знаю точно: алкоголь, чіпси, солодку газовану воду, напівфабрикати, джанк-фуд не вписуються ні в одну концепцію здорового харчування. Тому все це - виключити. Порції - зменшити і не наїдатися перед сном. В іншому - слухати свій організм або дієтолога. Найголовніше - не навантажувати себе надзавданнями по виведенню і переварюванню токсинів. Навпаки, варто максимально полегшити організму його доля, годувати легкої, здорової, смачної їжею. 
Спорт
. Це моє улюблене і саме обов'язкове. Чи не втомлюся повторювати: тонус і здоров'я фізичного тіла - обов'язкова умова для здоров'я духовного. А рух, як відомо, життя. Так ось, щоб пробудити життя (і дух) в стомленому тілі, треба його розворушити! Будь-яким підходящим вам способом. Мої варіанти: йога, біг і танці. Намагайтеся щодня рухатися більше, в будь-якому вигляді: танцювати перед дзеркалом, збираючись на роботу; відмовитися від ліфта і ходити по сходах; влаштовувати повноцінний воркаут в спортзалі, неважливо.

Тиждень 2: Чистка простору, справ і оточення
Чистка простору. Викидаємо все! Запхати на антресолі - не рахується.
Наводимо порядок у всіх кутах, на всіх столах, у всіх шафах, у всіх місцях. Подумайте: кожна річ у вашому будинку забирає не тільки шматочок місця, але і шматочок вашої енергії. Кожна, навіть найменша! Вона того варта? Я свого часу так захопилася цим методом, що винесла на смітник майже всі свої речі. Залишайте тільки дійсно корисні і потрібні речі, речі, які вас радують, які надихають, які ви любите. Тонкий момент: якщо ви до сих пір зберігайте ведмедика, якого подарував коханий на 14 лютого 1998 року, а з коханою давно розлучилися, таким «позитивним» спогадами не місце поряд з вами. Позбавляйтеся, не думаючи! Побачите - дихати стане легше. Особливо якщо витерти всюди пил і помити підлогу.
Частка справ і зобов'язань. Згадайте, скільки років ви збираєтеся підучити англійську.  Згадайте всі подібні обіцянки, дані собі й іншим. І вирішите, що з ними робити. Варіантів, власне, два: (1) зробити, (2) відмовитися від них назовсім, навічно викреслити з вашого списку.  Робіть справи, замість того щоб тягати за собою тягар відповідальності і незадоволеності собою ж.
Частка оточення. Закінчити всі відносини, які тягнуть вас назад, увергають в депресію. Відмовитися від спілкування з тими, хто вічно критикує і вічно всім незадоволений. З тими, з ким не залишилося нічого спільного. З тими, у кого нема чому навчитися. І навчитися йти, навчитися говорити немає. Дозволити собі бути невдячною, невихованої, божевільною, стервом - якщо така ціна свободи. Виняток - батьки. З ними, на мій погляд, потрібно відносини налагоджувати. Як би важко це не було.

Тиждень 3: Плани, цілі і мрії
Записувати і виконувати плани. У нас же як раз залишився список справ з попереднього тижня. Як він вам? Викликає радість, ентузіазм і бажання негайно розпочати роботу? Якщо немає, можливо, варто викреслити з нього ще кілька пунктів. Або - виконати їх і потім викреслити. В обох випадках вас чекає приплив сил і бажання жити. А ще - дописати те, що змушує все всередині завмирати в передчутті. Згадати, що ви любите або любили колись. Не забувайте планувати не тільки роботу і гроші, але і відпочинок, час з друзями та коханими, час на себе (цей пункт вічно все забувають). Потрібно написати такий план, який захочеться виконати, від якого будуть тремтіти коліна і свербіти руки. Все - одночасно. Написати зі свого життя книгу, яку вам самим було б цікаво прочитати. А вже до цієї книги додати конкретні терміни і конкретні кроки.
Список неймовірностей.
Одне з найулюбленіших моїх вправ. Вправлялися в ньому до цих пір і з кожним разом все нахабніше стаю (хоча, здавалося б, куди вже?). Полягає воно ось у чому: написати список своїх мрій, що не збудуться ніколи. Ну, таких крутих і настільки позамежних, що в їх виконання не віриться зовсім. До них можна віднести світове панування і бажання піднятися на Еверест (а вам вже 89 років). Вимкніть критика і уявіть, що всі можливості світу у ваших ніг, треба тільки клацнути пальцями. Є час, гроші, будь-які потрібні зв'язки, є всі таланти, які потрібні. Чого б ви хотіли? До слова, мій перший список незбутнього, написаний в лютому 2014 року, на сьогоднішній момент збувся цілком. І мені до сих пір смішно від того, наскільки скромні бажання мені тоді здавалися «неймовірностями».
Планувати щодня. Щовечора писати план на наступний день. Короткий, приблизний, який завгодно - але план повинен бути. І з вечора - це важливо. Навіть якщо на наступний день ви жодного разу не згадаєте про існування цього плану, ваша продуктивність підвищиться в рази. Перевірено! І ще: не забувайте заглядати в глобальний план і задавати собі питання, чи туди ви рухаєтеся. А куди? А рухаєтеся ви взагалі куди-небудь? А чому?

Тиждень 4: Розширюємо межі
Спробувати жити інакше. У самих що ні на є дрібницях. Піти на роботу новою дорогою. Зайти в незнайоме кафе або в дуже дорогий магазин. Спробувати новий вид спорту. Спробувати робити те, що ви ніколи не робили. Кожен день, займаючись звичними справами, питати себе - що прямо зараз я можу зробити трохи інакше? Потрібно створити у себе звичку пробувати нове, поступово йти з второваних стежок.
Виходити із зони комфорту. Звичайно, всі попередні пункти, якщо ви і справді їх виконали, вже неслабкий вихід із зони комфорту. Але тут ми підемо далі - подивимося в очі своїм страхам. І не тільки подивимося, але і будемо воювати з ними. Тут я прихильник радикальних методів. Боїтеся висоти? Йдемо стрибати з парашутом. Боїтеся шефа - йдемо до шефа зі свіжими рацпропозиціями. Боїтеся незнайомих компаній - вперед на вечірку, в незнайому компанію. І на самоті, щоб не ховатися за розмовами з подружкою / приятелем. І вчимося в таких ось польових умовах.
Відпочивати. А ви як думали - тільки працювати? Тільки відпочинок з обов'язковим виходом з дому, обов'язковим відключенням інтернету і обов'язково на самоті. І обов'язковою (та чесної!) Зворотним зв'язком самому собі. Що це було? Як все пройшло, які зміни відбулися? І як жити далі, після всього цього?
Те, що очікує вас в середині цього шляху (не кажу в кінці, бо це нескінченна дорога), перевершить ваші очікування. Виконуючи ці (найпростіші!) Речі щодня, вставляють їх у своє життя, ви відчуєте гармонію, всемогутність, побачите світло в кінці тунелю і стежку, яка вкаже вірний шлях. І з часом вона перетвориться в дорогу. Звучить пафосно, але правда - вона така, пафосна подруга ".

KatyA28Дата: Неділя, 04.12.2016, 15:41 | Сообщение # 3
Статус:
Дуже актуальна інформація, особливо зараз, так як морози і холода не за горами! Я завжди намагаюсь лікувати застуду при перших її симтомах. Пью противовірусний Алвін. Мені його порадила знайома фармацевт. Препарат натуральний, в скаді багато трав і вітамін С, так що і для підняття іммунитету в самий раз. Заварюю собі також трави, намагаюсь вести здоровий образ життя. Болячки до мене чіпляються в край рідко. Тому, я всім раджу турбуватись про себе. Будьте здорові!

riteaДата: Середа, 01.03.2017, 13:29 | Сообщение # 4
Статус:
Сейчас много у кого авитаминоз, но люди предпочитают не замечать явных признаков, считаю что в этот период обязательно нужно пропить  витамины

КатериннаДата: Неділя, 14.05.2017, 01:27 | Сообщение # 5
Статус:
Найкращі ліки - вітаміни. Ось тільки дефіцит вітаміну Д, що робить. http://monitor.cn.ua/ua/style/53976

Eu-AptekaДата: Середа, 16.08.2017, 16:00 | Сообщение # 6
Статус:
Плохая экология, некачественные продукты питания, стрессы, гиподинамия –все это загрязняет наш организм. Не пора ли навести в нем...Ученые подсчитали: каждый год взрослый человек потребляет 3,75 лпестицидов, которыми кишат современные овощи-фрукты, а также 5 кг искусственных
консервантов и пищевых добавок, плюс еще 2 кг вредных твердых веществ, которые
мы вдыхаем через легкие. К сожалению, избежать этой токсической атаки
невозможно, но сократить до минимума потребление отравляющих веществ и
уменьшить наносимый ими вред вполне реально.Хватит мусорить!Токсины – это белковые вещества бактериального, растительного или животногопроисхождения. Их избыток влияет на все функции и системы организма. Вредные
вещества, пробравшиеся к нам из внешнего мира, делают нас более восприимчивыми
к инфекциям, ухудшают циркуляцию крови, приводят к самым опасным болезням.
Безропотно сносить их агрессию не стоит, необходимо бороться! Наш организм, к
счастью, способен самоочищаться. Но ему необходимо помочь. Есть множество
способов детоксикации. Но прежде чем избрать один из них, проведем
предварительную подготовку.Для начала определим наиболее вредные источники токсинов и решительнооткажемся от них. Разумеется, табак и алкоголь окажутся лидерами в этом черном
списке.Задумайтесь, стоит ли отравлять свой организм, ведь цена вредной привычки –ваше здоровье и красота. Сигареты не только ухудшают работу многих внутренних
систем организма, но еще и портят внешность: лишают свежести и эластичности
кожу, приводят к потемнению зубной эмали, делают ломкими волосы и ногти. К тому
же табак мешает усвоению многих витаминов (особенно витамина С).Частое употребление алкоголя тоже негативно влияет на организм,преимущественно на печень – орган, ответственный за выведение ядовитых веществ.
Кроме того, спиртное обезвоживает организм, лишая его питательных веществ.С осторожностью следует употреблять и кофе – избыток кофеина приводит кбессоннице и головным болям, повышает давление, препятствует усвоению минералов
и витаминов. Ну и, наконец, давайте хоть на время забудем о существовании
консервов, полуфабрикатов, фастфуда, газировки и прочих суррогатных продуктов.Здоровые выходныеРазгрести завалы мусора в организме поможет диета детоксикации. На первыхпорах будет достаточно выстоять хотя бы два выходных дня. Попробуйте субботу и
воскресенье обойтись без сладостей и мяса, алкоголя и кофеина, а также без
рафинированных или прошедших серьезную кулинарную обработку продуктов. Все
растительные продукты – лишь сырые или на пару. Только не забывайте тщательно
их мыть, а потом споласкивать кипяченой водой, чтобы удалить загрязнения. С
яблок, груш, огурцов и других овощей и фруктов срезайте кожуру – именно в ней
содержится больше всего вредных веществ.Для очищения кишечника полезна диета, богатая клетчаткой, поэтому налегайтена зерновые, бобовые, крупы, овощи и фрукты. Чтобы привести в порядок печень и
почки, понадобятся свежие овощи и орехи – в них содержатся все жизненно важные
энзимы.И попробуйте есть, не торопясь, а перед тем как проглотить, тщательнопрожевывайте пищу не менее 15–20 раз. Пища, как следует перемешанная со слюной,
становится щелочной и поэтому лучше усваивается. А наспех проглоченные, плохо
измельченные во рту продукты дольше остаются в кишечнике, где начинают бродить
и вызывать несварение.Пить надо больше!Чтобы избавление от токсинов шло полным ходом, употребляйте до 2 л жидкостив день. Натуральные соки сделают процесс очищения еще более эффективным. Утром
приготовьте стакан свежевыжатого сока из апельсина, грейпфрута и лимона. Такая
фруктовая смесь взбодрит и поможет печени быстрее очищаться. Более бюджетный
вариант – 1 долька лимона на стакан горячей воды. Такой напиток также поддержит
печень в боевой готовности.Днем выпейте свежеприготовленный сок из моркови и сельдерея – это дастэнергию и поможет продержаться до обеда. В овощные соки полезно добавлять
имбирь – эта пряность стимулирует выработку желудочного сока и улучшает
пищеварение. Вот ингредиенты для приготовления сока для быстрого очищения
организма: 2 моркови, 2 яблока и щепотка сушеного имбиря (можно использовать и
свежий корень). Пейте этот сок утром вместо завтрака и в течение дня. Но
заготавливать овощной сок впрок не стоит, поскольку содержащиеся в нем витамины
быстро распадаются. Поэтому придется каждую новую порцию готовить отдельно.Всем известно, что, для того чтобы помыться, нужна вода. Так вот, чтобыпромыть организм изнутри, тоже необходим приличный запас жидкости. Пейте
минералку без газа, а также готовьте травяные чаи. Например, из ромашки и
корней одуванчиков – такие напитки активизируют деятельность печени. Корни
одуванчика содержат лецитин, который стимулирует печень, а также оказывает
мочегонное воздействие, выгоняя из организма всех непрошеных гостей.Приготовить такой напиток легко: в течение получаса кипятите в водеизмельченные корни одуванчика (1 ст. ложка на 250 мл воды). Когда количество
воды уменьшится на треть, снимайте посуду с огня. Процедите и пейте 2–3 раза в
день.И обязательно посетите баню или сауну – не забывайте, что наша кожа тожеявляется одним из органов выделения, и через поры организм способен вывести
множество токсинов.Идем правильным курсом!Если уикенд, который вы посвятили благородному делу детоксикациисобственного организма, прошел успешно, и в понедельник ваши коллеги наперебой
расхваливают ваш цвет лица, небывалую энергичность и яркий блеск глаз, то
наверняка вам захочется продолжать в том же духе. Итак, попробуйте теперь
осилить двухнедельный курс очищения. Много жертв от вас не потребуется. Надо
будет всего лишь стараться правильно питаться, не есть мяса и употреблять
натуральные лекарства: эффективные и не имеющие побочных последствий.● Ежедневно за 30 мин до завтрака принимайте смесь сока свеклы ирастительного масла (по 1 ст. ложке того и другого). Принимайте курсами: 7 дней
через 7 дней в течение 1 месяца. Но учтите: нельзя пить свежеотжатый сок, надо
обязательно дать ему отстояться 2–3 часа, чтобы улетучились вредные соединения,
которые вызывают спазмы кровеносных сосудов.Чтобы оздоровить печень, почки и кровь, попробуйте очищение организмаовсом.● Возьмите стакан зерен овса, промойте их теплой водой и положите вкастрюлю. Туда же добавьте 2 ст. ложки почек березы. Налейте 4 л воды и
поставьте на сутки настаиваться в прохладном месте. В другую кастрюлю положите
1 стакан плодов шиповника, залейте 200 мл воды, добавьте 2 ст. ложки травы
спорыша и кипятите в течение четверти часа. Затем еще 45 минут дайте отвару
настояться, после чего процедите. Смешайте с настоем овса и других растений.
Содержимое разлейте по бутылкам темного стекла и поставьте в холодильник.
Принимайте смесь ежедневно в теплом виде за полчаса до еды: 1-й день – 50 мл,
2-й – 100 мл, 3-й и последующие дни – по 150 мл. Курс лечения – 10 дней. Через
две недели его можно повторить.

krorvffcvДата: Субота, 09.09.2017, 15:04 | Сообщение # 7
Статус:
отличный рецепт, попробую)

КсюшаДата: П'ятниця, 15.09.2017, 17:52 | Сообщение # 8
Статус:
Если у меня не привычная усталость или плохое самочувствие я обращаюсь к эндокринологу otzyvy-o-endokrinologah.ru, это врач на любые недомогания находит ответ.

Сани4каДата: Вівторок, 03.10.2017, 09:53 | Сообщение # 9
Статус:
Особисто в мене довгий час боліла спина після сну, лікар порекомендував змінити матрас, купила ортопедичний https://www.medtechnika.com.ua/orthope....6c.html користуюсь тиждень, але вже є результат. Спина після сну не болить і я дійсно відчуваю, що відпочила... тепер точно можу сказати, що ортопедичні матраси - це важлива річ для гарного самопочуття smile

Сообщение отредактировал Сани4ка - Вівторок, 03.10.2017, 09:54

Головний жіночий форум - женский форум Meriniti » Ми красиві » Здоров'я і медицина » Як покращити своє здоровя, життя і самопочуття (Тпрактичні поради і обговорення)
Сторінка 1 з 11
Пошук: